Állások Győr-Ménfőcsanakon és Hajdúszoboszlón

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.

Ma két különböző állást mutatok be. Győr-Ménfőcsanakon német nyelvtudással keresnek projektasszisztens munkakörbe környezetmérnököt vagy környezetgazdálkodási agrármérnököt. Hajdúszoboszlón környezetvédelmi munkatársat vesznek fel.

A ménfőcsanaki álláshirdetést rövidsége miatt teljes terjedelmében idemásolom:

projektasszisztenst keresünk

Állás leírása

SOKORÓ NATÚRZÓNA NONPROFIT KFT. „Környezetvédelmi hatástanulmány, vizsgálati dokumentáció készítésében tapasztalattal rendelkező, környezetgazdálkodási agrármérnök vagy környezetmérnök végzettséggel, NÉMETÜL JÓL beszélő munkatársat keres pályázatírói, projektasszisztensi munkakörbe ”.Jelentkezni a naturzona@naturzona.hu e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye

Győr-Ménfőcsanak

Feladva

07/08/2013

Állás típusa

Teljes munkaidős állás

A másik állásajánlat a Tigáz hirdetése július 22-ei jelentkezési határidővel. Környezetvédelmi munkatársat keresnek.

Feladatok:

  • a cégcsoport környezetvédelemmel kapcsolatos szabályozásainak felügyelete, folyamatos aktualizálása,
  • környezetvédelmi hatásértékelést szabályozó dokumentumok készítése, felügyelete, a végrehajtás irányítása, ellenőrzése,
  • környezetvédelemmel kapcsolatos adatszolgáltatások, jelentések határidőre történő elkészítése és továbbítása,
  • az adatszolgáltatások alapján rendszeres beszámolók, elemzések készítése,
  • környezetvédelmi ellenőrzések végrehajtása, illetve aktív közreműködés a vállalati auditokban

Elvárások:

  • felsőfokú környezetvédelmi (környezetmérnök, környezetkutató) végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • középfokú angol vagy olasz nyelvtudás,
  • erős rendszer- és folyamatszemléletű gondolkodásmód, kreativitás,
  • mobilitás, terhelhetőség, precizitás.

Előny:

  • munkabiztonsági ismeretek,
  • MIR/KIR/MEBIR belső auditori képesítés,
  • hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat.

HOZZÁSZÓLÁS

Ha nem hagy nyugodni az, amit a cikkben olvastál, akkor nyugodtan írd meg kérdésed vagy észrevételed kommentbe. Így szerzőnk könnyen tud neked válaszolni.

Vélemény, hozzászólás?