Főoldal » Környezetvédelmi mérnök állás (Szentgotthárd)

Környezetvédelmi mérnök állás (Szentgotthárd)

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.
Az Opel közel 500 millió eurós beruházással, három új motorprojektet indító szentgotthárdi gyára munkatársat keres az alábbi pozícióba: Környezetvédelmi mérnök

Fő feladatok:

  • Környezetvédelmi események, problémák dokumentálása
  • Akciótervek kidolgozása
  • Az ISO 14001 dokumentumok kezelése, naprakészen tartása
  • Részvétel a kapcsolódó külső/belső auditokra való felkészülésben és azok végrehajtásában

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, német nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office programcsomag alkalmazásainak felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság
  • Képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
      Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    Munkatársainknak lehetősége van más szakterületek megismerésére, célirányos elméleti és gyakorlati képzéseken és nemzetközi projektekben való aktív részvételre is.

Munkavégzés helye:Szentgotthárd

Jelentkezés módja:„Az embereken múlik minden!”
Amennyiben úgy gondolja, hogy szeretne részese lenni vállalatunk dinamikus fejlődésének, küldje el jelentkezését az alábbi címre:
Opel Szentgotthárd Autóipari Kft.
Személyügyi Osztály, 9970 Szentgotthárd, Füzesi út.15.
Tel:             94-551-216      , email: opel70@profession.hu
További információkat cégünkkel és nyitott pozícióinkkal kapcsolatban az alábbi internetes elérhetőségen talál: www.opel.hu

Forrás: http://kornyezetvedelem.weebly.com/3/post/2012/05/krnyezetvdelmi-mrnk-lls.html

HOZZÁSZÓLÁS

Ha nem hagy nyugodni az, amit a cikkben olvastál, akkor nyugodtan írd meg kérdésed vagy észrevételed kommentbe. Így szerzőnk könnyen tud neked válaszolni.

Vélemény, hozzászólás?