Főoldal » Álláslehetőségek az MME-nél!

Álláslehetőségek az MME-nél!

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.

Az MME fővárosi Központi Irodája munkatársat keres projektadminisztrátor valamint kommunikációs és marketinges munkakörök betöltésére.

PROJEKTADMINISZTRÁTORI ÁLLÁS

Jelentkezési határidő
2012. október 31.

Fő feladatok

  • pályázatokhoz kapcsolódó könyvelési feladatok ellátása,
  • a pályázatok folyamatos pénzügyi nyomon követése a költségvetés szerint,
  • a pályázatok elszámolásainak és pénzügyi jelentéseinek elkészítése,
  • partnerekkel való teljes körű kapcsolattartás, a partnerektől beérkező beszámolók és pénzügyi jelentések feldolgozása, azok ellenőrzése,
  • részvétel a pályázatokhoz szükséges eszköz és szolgáltatások beszerzésében, azok nyilvántartásában.

Elvárásaink

  • legalább főiskolai, szakirányú (pénzügy, számvitel) végzettség,
  • tárgyalási szintű (legalább középfokú) angol nyelvtudás (ezt a felvételi elbeszélgetésen ellenőrizzük),
  • jó kommunikációs és szervezőkészség,
  • jó problémafelismerő és -megoldókészség.

Előnyt jelent

  • Európai Uniós forrásból származó pályázatok adminisztrációjában való közreműködés,
  • B típusú jogosítvány és vezetési tapasztalat,

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség,
  • kellemes környezetben való munkavégzés,
  • jó hangulatú csapat.

Bérezés

kb. bruttó 230.000 forint

A jelentkezés módja
A fényképes szakmai önéletrajzot és a motivációs levelet kérjük 2012. október 31-ig elküldeni Trautmann Tamásnak az mmepenzugy@mme.hu címre.

A küldött anyagok file nevében kérjük feltüntetni a jelentkező teljes nevét (pl.: szabo.istvan_oneletrajz, szabo.istvan_motivacios_level).

A jelentkezőket november közepéig értesítjük. A felvételről – többkörös meghallgatást követően – előre láthatóan november végéig születik döntés.

KOMMUNIKÁCIÓS ÉS MARKETINGES ÁLLÁS

2012. november 4.

Feladatok

Kommunikáció

  • MME tevékenységét bemutató honlap- és sajtóhírek, vonatkozó sajtóközlemények megírása,
  • kapcsolattartás az egyes szakmai- és tevékenységi területek felelőseivel a szükséges hír háttéranyagok összegyűjtése érdekében,
  • MME központi honlap és közösségi oldalak frissítése, elektronikus hírlevelek kiküldése,
  • részvétel a kiadványok és szóróanyagok tervezésében, előkészítésében és megjelentetésében,
  • részvétel pályázati programok kommunikációs feladatainak ellátásában (rendezvények, kiadványszerkesztés, külső és belső kommunikáció, projekthonlapok frissítése stb.).

Marketing

  • MME brand erősítése,
  • DM kampányok szervezése,
  • céges adományszervezés,
  • 1% kampány,
  • MME marketing tevékenységének fejlesztése, új támogatók felkutatása,
  • támogatói honlapoldalak kezelése, frissítése.

A jelentkezés feltételei

  • felsőfokú szakirányú végzettség vagy – nem szakirányú végzettség esetén – minimum két éves releváns szakmai tapasztalat,
  • számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft alkalmazások: Excel, Word, Power Point),
  • jó kommunikációs, előadói és íráskészség,
  • csapatszellem,
  • precizitás.

Előnyök az elbírálásnál

  • természettudományos végzettség vagy jártasság,
  • MME-s múlt, a szervezet ismerete, részvétel a programjainkban.

Bérezés

kb. bruttó 230.000 Ft

A fényképes szakmai önéletrajzot és a motivációs levelet kérjük 2012. november 4-ig elküldeni az allashirdetes@mme.hu e-mail címre.