Főoldal » EHS gyakornok állás nappali tagozatos hallgatóknak

EHS gyakornok állás nappali tagozatos hallgatóknak

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.

Ma a nappali tagozatos hallgatóknak kedvezek, akik már egyetemi, főiskolai tanulmányaik alatt megismerkednének a munka világával. Nekik kínál állást egy  székesfehérvári hirdető az Apródon. Érdemes tehát az apróhirdetési oldalak állás rovatát is böngészni, ott is lehet jó állásokat találni. A hirdetés teljes szövege itt olvasható:

Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség EHS gyakornok (Környezet – Egészség és Munkavédelmi gyakornok) munkakörben!

Ha felsőoktatásban, egyetemen vagy főiskolán utolsó éves vagy, és szeretnél egy folyamatosan fejlődő, multinacionális cégnél elismert gyakorlatot szerezni, akkor ez a TE lehetőséged!

Főbb feladatok:
– jegyzőkönyvek és kimutatások készítése
– EHS fejlesztésekben való részvétel
– gépvédelmi rendszerek fejlesztésében és tervezésében való részvétel
– egyéb adminisztratív tevékenységek

Elvárások:
– aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
valamely felsőoktatási intézményben még legalább 1 évig
– heti legalább 24 óra munka vállalása
– középszintű angol nyelv tudás szóban és írásban
– Ms office alkalmazások magabiztos használata

Előny:
– műszaki képzésben való részvétel

Amit kínálunk:
– aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
– hosszútávú munkalehetőség
– szakmai tapasztalat szerzése

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet ne habozz!

Jelentkezni lehet a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal EHS gyakornok hivatkozással.

Érdeklődni lehet a 06 20 5775328 telefonszámon hétfőtől péntekig.

HOZZÁSZÓLÁS

Ha nem hagy nyugodni az, amit a cikkben olvastál, akkor nyugodtan írd meg kérdésed vagy észrevételed kommentbe. Így szerzőnk könnyen tud neked válaszolni.