Főoldal » Labdarúgás – VB 2014: Változtak az időpontok, egyes meccsek korábban lesznek

Labdarúgás – VB 2014: Változtak az időpontok, egyes meccsek korábban lesznek

MEGOSZTÁS

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.

Valószínűleg a TV társaságoknak tettek egy nagy szívességet a Nemzetközi Labdarúgó Szövetségnél, mikor is néhány mérkőzés időpontját korábbra tették. A FIFA hét csoportmeccsnél módosított. 


Azzal, hogy pénteken kisorsolták, melyik válogatott melyik csoportba kerül és ki-kivel csaphat majd össze, egyúttal az időpontokat is közzétették. Nos európai idő szerint nem biztos, hogy mindenkinek kellemes lett volna mondjuk hajnali három órakor felkelni vagy fennmaradni, ha esetlegesen az ember nem akar lemaradni és élőben szeretné megnézni az Olaszország-Anglia találkozót. 

A módosításokkal nagy valószínűség szerint a televíziós társaságok kérésének tett eleget a FIFA, hiszen például az előbb említett összecsapás három órával korábbra került, így az közép-európai idő szerint csak 0:00-kor kezdődik majd. 

Ezen kívül még hat találkozónál változtattak. Ezek az  Elefántcsontpart-Japán, a Kamerun-Horvátország, a Spanyolország-Chile, az Egyesült Államok-Portugália, a Belgium-Oroszország és a Koreai Köztársaság-Algéria mérkőzések. 

A lebonyolítás és a kezdési időpontok:

A csoport:

június 12.:
Brazília-Horvátország, Sao Paulo 22.00
június 13.:
Mexikó-Kamerun, Natal 18.00
június 17.:
Brazília-Mexikó, Fortaleza 21.00
június 19.:
Kamerun-Horvátország, Manaus 0.00
június 23.:
Kamerun-Brazília, Brazíliaváros 22.00
Horvátország-Mexikó, Recife 22.00

B csoport:
június 13.:
Spanyolország-Hollandia, Salvador 21.00
június 14.:
Chile-Ausztrália, Cuiabá 00.00
június 18.:
Ausztrália-Hollandia, Porto Alegre 18.00
Spanyolország-Chile, Rio de Janeiro 21.00
június 23.:
Ausztrália-Spanyolország, Curitiba 18.00
Hollandia-Chile, Sao Paulo 18.00

C csoport:
június 14.:
Kolumbia-Görögország, Belo Horizonte 18.00
június 15.:
Elefántcsontpart-Japán, Recife 3.00
június 19.:
Kolumbia-Elefántcsontpart, Brazíliaváros 18.00 
június 20.:
Japán-Görögország, Natal 00.00
június 24.:
Japán-Kolumbia, Cuiabá 22.00
Görögország-Elefántcsontpart, Fortaleza 22.00

D csoport:
június 14.:
Uruguay-Costa Rica, Fortaleza 21.00
június 15.:
Anglia-Olaszország, Manaus 0.00
június 19.:
Uruguay-Anglia, Sao Paulo 21.00
június 20:
Olaszország-Costa Rica, Recife 18.00
június 24.:
Olaszország-Uruguay, Natal 18.00
Costa Rica-Anglia, Belo Horizonte 18.00

E csoport:
június 15.:
Svájc-Ecuador, Brazíliaváros 18.00
Franciaország-Honduras, Porto Alegre 21.00
június 20.:
Svájc-Franciaország, Salvador 21.00
június 21.:
Honduras-Ecuador, Curitiba 00.00
június 25.:
Honduras-Svájc, Manaus 22.00
Ecuador-Franciaország, Rio de Janeiro 22.00

F csoport:
június 16.:
Argentína – Bosznia-Hercegovina, Rio de Janeiro 00.00
Irán-Nigéria, Curitiba 21.00
június 21.:
Argentína-Irán, Belo Horizonte 18.00
június 22.:
Nigéria – Bosznia-Hercegovina, Cuiabá 00.00
június 25.:
Nigéria-Argentína, Porto Alegre 18.00
Bosznia-Hercegovina – Irán, Salvador 18.00

csoport:

június 16.:
Németország-Portugália, Salvador 18.00
június 17.:
Ghána-Egyesült Államok, Natal 00.00
június 21.:
Németország-Ghána, Fortaleza 21.00
június 23.:
Egyesült Államok-Portugália, Manaus 0.00
június 26.:
Egyesült Államok-Németország, Recife 18.00
Portugália-Ghána, Brazíliaváros 18.00

H csoport:
június 17.:
Belgium-Algéria, Belo Horizonte 18.00
június 18.:
Oroszország – Koreai Köztársaság, Cuiabá 00.00
június 22.:
Belgium-Oroszország, Rio de Janeiro 18.00
Koreai Köztársaság – Algéria, Porto Alegre 21.00
június 26.:
Koreai Köztársaság – Belgium, Sao Paulo 22.00
Algéria-Oroszország, Curitiba 22.00

nyolcaddöntő:
június 28.:
1. A1-B2, Belo Horizonte 18.00
2. C1-D2, Rio de Janeiro 22.00
június 29.:
3. B1-A2, Fortaleza 18.00
4. D1-C2, Recife 22.00
június 30.:
5. E1-F2, Brazíliaváros 18.00
6. G1-H2, Porto Alegre, 22.00
július 1.:
7. F1-E2, Sao Paulo 18.00
8. H1-G2, Salvador 22.00

negyeddöntő: 
július 4.:
1.: 5. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese, Rio de Janeiro 18.00
2.: 1. nyolcaddöntő győztese-2. nyolcaddöntő győztese, Fortaleza 22.00
július 5.:
3.: 7. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese, Brazíliaváros 18.00
4.: 3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese, Salvador 22.00

elődöntő:
július 8.:
1. negyeddöntő győztese-2. negyeddöntő győztese, Belo Horizonte 22.00
július 9.:
3. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese, Sao Paulo 22.00

a 3. helyért:
július 12.:
a két elődöntő vesztese, Brazíliaváros 22.00

döntő:
július 13.:
a két elődöntő győztese, Rio de Janeiro 21.00.

MEGOSZTÁS

Ha tetszett a cikk, akkor nyugodtan oszd meg ismerőseiddel, valószínű ők is örülni fognak neki.